wtorek, 17 listopada 2015

Perełki na zniszczone włosy...

Hej Wam! 
Dzisiaj o pielęgnacji i regeneracji włosów produktami Laboratorium Pilomax.


Nasze włosy nieustannie wymagają pielęgnacji, gdy tylko na chwilę przestaniemy o nie dbać - zaraz o sobie przypominają.  
Włosy suche, rozdwojone, matowe i szorstkie, to tylko kilka z niewielu problemów związanych z włosami. Czasem ciężko nam odróżnić włosy od końcówki mopa. Trzeba jednak pamiętać, że nawet najbardziej zniszczone włosy da się zregenerować.  


Kilka informacji o firmie: Laboratorium Pilomax jest polską firmą z ugruntowaną, ponad dwudziestoletnią tradycją. U podstaw filozofii firmy leży przekonanie, że jedynie zdrowe włosy mogą być prawdziwie piękne. Zgodnie z tą zasadą firma stale rozwija profesjonalną markę kosmetyków do skutecznej i długotrwałej regeneracji oraz pielęgnacji włosów. 

Wszystkie dermokosmetyki Laboratorium Pilomax z serii do włosów zniszczonych (WAX) i do włosów farbowanych jasnych i ciemnych są odpowiedzią na rzeczywiste problemy oraz wyzwania klientów i zostały zaprojektowane na podstawie badań przeprowadzonych wśród polskich konsumentów. 

Posiadam zestaw BOX do włosów ciemnych. 5 kroków programu regeneracja + pielęgnacja. 5 kroków = 5 produktów. 

BOX zawiera: 
Regeneracja krok 1. - szampon oczyszczający do włosów ciemnych 70 ml 
Regeneracja krok 2. - maska regenerująca do włosów ciemnych 70 ml 
Regeneracja krok 3. - odżywka bez spłukiwania w sprayu o właściwościach chroniących włosy ciemne 100 ml 
Pielęgnacja krok 1. - szampon łagodnie myjący włosy ciemne 70 ml 
Pielęgnacja krok 2. - odżywka zawierająca keratynę i skrzyp polny, której zadaniem jest nadanie połysku, grubości i wygładzenie włosów ciemnych 70 ml 
Program ma na celu zaspokoić potrzeby włosów oraz skóry głowy.


Zacznę od opisu programu regeneracji. Produkty zestawu mają największą skuteczność stosowane razem, kolejno po sobie. 


Na początku- krok 1 regeneracj: szampon. Ma dokładnie oczyścić skórę głowy oraz włosy. O słodkim i aromatycznym zapachu. Konsystencja - dosyć rzadka, przez co sprawnie się rozprowadza i bardzo dobrze pieni. Jak na pojemność 70 ml, bardzo wydajny. Opakowanie poręczne, idealne na wypad na wakacje. 


Krok 2 regeneracji: Maska regenerująca do włosów ciemnych. Ma odżywić i wygładzić włosy. O delikatnym kawowym zapachu. Konsystencja - dosyć gęsta. Pojemność 70 ml. Włosy po spłukaniu: miękkie i lekkie. Duży plus: nie puszy i nie obciąża włosów. Zapobiega łamliwości i rozdwajaniu włosów. 

Krok 3 regeneracji: odżywka bez spłukiwania 
Ma na celu ochronę, nawilżenie oraz wygładzenie włosów. Można ją stosować zarówno na włosy mokre, jak i suche. Jest bardzo wydajna. Jej pojemność to 100 ml. Pozostawiła włosy gładkie i błyszczące. Bardzo łatwo się rozprowadza dzięki spryskiwaczowi na końcu. Chroni przed zabiegami gorącym powietrzem. Ułatwia modelowanie. 
Efekty regeneracji: 
Produkt należy stosować 1-3 razy w tygodniu - zależy od stopnia zniszczenia włosa. Ja stosowałam produkty 2 razy w tygodniu. Mam dosyć zniszczone końcówki - niestety jestem zwolenniczką częstego prostowania włosów. Efekty zauważyłam już po pierwszym użyciu - włosy stały się miękkie, lekkie, puszyste, nie elektryzowały się. Wiadomo, aby efekt się utrzymał trzeba powtarzać zabieg systematycznie. Stosowałam produkty przez ok. 3 tygodni i nadal stosuję. Moje włosy nabrały połysku i są gładkie. Nawet mój ukochany zauważył różnicę. Pierwsze trzy kroki oceniam na zdecydowany plus.  


Teraz o dopełnieniu całego procesu naprawy włosów. Mianowicie o ich codziennej pielęgnacji. 


Krok 1 pielęgnacji: szampon codzienny do włosów ciemnych. 
Ma na celu nawilżyć i nadać zdrowy połysk. Pojemność: 70 ml. Konsystencja: kleista, nie za gęsta. Łatwo się rozprowadza i dobrze pieni. Jest łagodny dla skóry głowy. Zapach bardzo łagodny. Delikatnie myje włosy i nadaje im połysk. 


I ostatni. Krok 2 pielęgnacji: odżywka codzienna. 
Ma na celu pogrubić i wygładzić włosy. Zapach kreatyny i skrzypu polnego. Konsystencja: gęsta. O pojemności identycznej jak szampon - 70ml. Jest dopełnieniem reszty produktów. Zapobiega rozdwajaniu końcówek.  
Codzienna pielęgnacja, tuż po naprawie jest najważniejsza. Jak wiadomo najpierw zapobiegać, a gdy nam się nie uda, to leczyć włosy.  
Efekty: Całość świetnie się komponuje i dopełnia. Włosy rozczesuje się bez problemu. Włosy gładkie. Stosując zestaw zgodnie z zaleceniami producenta, naprawia włosy i utrzymuje je zadbane. Zapewnia im połysk i sprężystość. 
Cena zestawu: 49 zł, w tej chwili jest przeceniony na 39 zł. Można go nabyć tutaj: <Klik> 
Link do Fb<Klik> 
Link do strony: <Klik> 
Znacie produkty Pilomax? Jaka jest Wasza opinia na ich temat? 

4 komentarze:

 1. Swietnie skomponowane zestawy, zresztą co się dziwić, marka zobowiązuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak uważam, plusem jest to, że ktoś stworzył taki zestaw. Zazwyczaj mamy max 2 produkty razem.

   Usuń
 2. Mam aktualnie taki boxik do włosów jasnych :D

  OdpowiedzUsuń