czwartek, 19 listopada 2015

Mucha damska - dopełnienie elegancji

Cześć:) 
W tym poście chcę Wam opisać coś, co jest dopełnieniem stylu eleganckiego. Będzie to damska mucha.  
Kilka słów o firmie:  
Manufaktura Much 
"Zaczęło się od Tadeusza. W latach 80-tych i 90-tych XX wieku szył wielowarstwowe, wzmacniane rękawice robocze. Potem był Kazimierz, syn Tadeusza. Kazimierz wnikliwie obserwował Tadeusza, by następnie aktywnie pomagać schorowanemu ojcu w pracy. Korygował też koszule i sukienki, projektował i szył pościele i poduszki. W latach 90-tych Kazimierz uszył pierwszą muchę. Dla siebie. Rok temu Grzegorz, syn Kazimierza, poszukując muchy dla siebie, natrafił na muchę Kazimierza. I temat powrócił. Grzegorz nigdy nie kupił muchy. Zaprojektował własną i przekazał projekt Kazimierzowi. I powstała Manufaktura Much. Ojciec i Syn. I muchy. 

Mucha ma znaczenie. Odbiór muchy na zewnątrz ma znaczenie. I nie ma przesady w stwierdzeniu, że znaczenie rośnie im więcej w muszce stylu, indywidualizmu i elegancji zarazem. A mucha wiązana nigdy banalna nie jest. Jej symetryczna asymetryczność, delikatne niedokładności, poruszanie się w takt ruchów jej właściciela integrują ją w pełni z nosicielem. Manufaktura Much to muchy wyłącznie wiązane. Z przeróżnych materiałów. W modnych i nowatorskich rozwiązaniach kolorystycznych. Z ekskluzywnym dostępem do kształtów. Z przebogatą możliwością indywidualizacji produktu. Żeby stworzyć tylko Twój styl. Niepowtarzalny. Jedyny na tej imprezie. Jedyny na świecie. 
Chcemy więcej much na świecie. Poszukujemy takich połączeń kolorystycznych, materiałowych oraz takich dodatków, które dla niemal każdego stroju będą tworzyć elegancki dodatek, niezbędny dodatek. Wybór Manufaktury Much to wybór nowoczesnej elegancji, odważnego kroku do przodu i wielu pozytywnych emocji. Liczymy na to, że będziecie częścią Manufaktury Emocji. Manufaktury Much." 
Firma posiada muchy męskie, damskie oraz dziecięce.  Istnieje możliwość zaprojektowania swojej własnej muchy.   
Ja wybrałam muchę o delikatnym kremowym odcieniu. Wykonana z żekardu poliestrowego. Model: Normal Butterfly.  
Jak pisze Manufaktura much: Kobieta w muszce może wyglądać i wygląda oszałamiająco. Emanuje odwagą w kreowaniu własnego stylu; z drugiej natomiast strony lekkość koloru muchy zapewnia nienachalny, pachnący kobiecą delikatnością wygląd.  

Mucha wykończona metalowym haczykiem. Ma paski do regulacji, więc rozmiar można dopasować.  
Wykonana z ogromną starannością. Nie pruje się. Jest doskonałym dodatkiem do stroju. Urozmaica każdą stylizację. Nie tylko tą elegancką. 
Cena: 149 zł 
Strona Manufaktury: <Klik>

2 komentarze: