sobota, 31 października 2015

Pędzle idealne - Nanshy

Cześć Wam.
Dzisiaj o czymś nowym.
Mianowicie o pędzlach do makijażu firmy Nanshy, które zaskakują swoją jakością :)


Kilka słów o marce:
Nanshy od kilku lat jest wiodącą na rynku w Wielkiej Brytanii firmą zajmującą się dystrybucją akcesoriów do wizażu , sprzedażą materiałów kosmetycznych oraz pielęgnacyjnych.
W tej chwili posiadam dwa pędzle (R01 i P01) i gąbkę do makijażu.


Pędzle posiadają drewniane ciemne rączki o metalowym wykończeniu. Na każdym pędzlu napisany jest jego numer. Pędzle wykonane są z włosia syntetycznego z dominującym kolorem brązowym.
Długość raczki to około 13 cm, a włosia to ok. 3 cm. Oba pędzle kosztują 49 zł za szt. Można znaleźć w granicach 3 zł tańsze lub droższe, ale przeciętna cena to 49 zł. Pędzle bardzo dobrze znoszą intensywne i częste mycie, nie gubią przy tym włosia. Są idealne do codziennego makijażu.
Pierwszy pędzel to Nanshy Buffed Base R01- pędzel do makijażu twarzy.Włosie tego pędzla jest bardzo gęste, dzięki czemu idealnie sprawdza się do rozprowadzenia pokładu lub aplikacji bronzeraróżurozświetlacza. Nie pozostawia smug i plam na twarzy. Włosie bardzo przyjemne dla twarzy.  Zapewnia równomierne krycie. Pędzel pomaga z uniknięciu tzw. efektu maski na twarzy. 

Kolejny pędzel to Nanshy Conceal Perfector P01-pędzel do konturowania.
Jest to pędzel o stożkowym wykończeniu. Doskonale sprawdza się do konturowania, rozprowadzania korektora. Doskonale sprawdza się również w aplikacja różubronzera i rozświetlacza. Jest idealny  do modelowania kształtów twarzy. 

Oba pędzle są bardzo dobrze wykonane, nie mam zastrzeżeń co do ich jakości. Są dostępne w kolorze białym jak i czarnym.
Ostatni produkt to Nanshy Marvel 4 In 1 Makeup Blending Sponge - Gąbka Do Makijażu. 

Jest to produkt do aplikacji podkładu, różu w kremie, korektora, czy też pudru. Dzięki spiczastemu wykończeniu dociera w każde miejsce na twarzy. Nie ma lateksu, dzięki czemu jest przyjemny dla skóry. Nie pochłania dużej ilości podkładu. Posiada 4 powierzchnie, dzięki temu gąbką Nanshy Marvel jest uniwersalnym narzędziem do aplikacji płynnych i kremowych podkładów.
Gąbeczka jest precyzyjna i łatwa w użyciu. Niestety nie jest tak łatwa w czyszczeniu jak pędzle, ale wyczyszczenie jej nie jest niemożliwe :) Do czyszczenie najlepiej użyć wody micelarnej. Nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych. Przed użyciem dobre jest ją lekko zamoczyć, dzięki czemu nie pochłania dużej ilości produktu. 
Dostępna jest w jasnym kolorze zielonym.

Wszystkie pokazane produkty Nanshy są godne polecenia i  idealnie sprawdzają się do makijażu zawodowego jak i amatorskiego :)Znacie te pędzle? Co o nich sądzicie? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz