wtorek, 21 kwietnia 2015

Jaki BALSAM do ciała wybrać...

Pewnie jak ja, używaliście już dziesiątki różnych balsamów i spora część w pełni Was nie zadowoliła.

Jeden był za gęsty, drugi za rzadki, za tłusty. Nie po każdym skóra była idealnie gładka i pachnąca. 

Aż w końcu trafiamy na taką perełkę bez której nie możemy się obejść. Balsam o idealnym zapachu, efekcie, konsystencji...  Szczęściarz to ten który trafi na swój wymarzony balsam niemalże od razu:) Wiadomo każde ciało wymaga innej pielęgnacji przez co jednym przychodzi łatwiej znaleźć taką perełkę a drugim trudniej.  Pierwszym który omówię jest : Balsam Dove.
Jego buteleczka ma łatwy do złapania kształt. 
Posiada zamkniecie typu klik, co utrudnia wyciekanie produktu. Teraz o zawartości, czyli o tym co najważniejsze dla naszego ciała:) Balsam jest bardzo wydajny i starcza na długo, pachnie przepięknie. Marka Dove ma wiele zapachów do wyboru. Zapach dosyć długo pozostaje na naszym ciele.  Na wchłonięcie trzeba chwilę poczekać, ale dla efektów warto. Konsystencja jest łatwa w rozsmarowaniu. 
Koszt to około 20 zł za butelkę 400ml (Można znaleźć taniej, gdy trafimy na jakąś ciekawą promocje w Rossmannie :)) 

Wnioski: Balsam nawilża skórę, nadaje jej przyjemny zapach i wzbudza u Nas poczucie miękkości i gładkości skóry, jego cena jest przystępna. 
Kolejny produkt od nawilżania skóry to masło kakaowe z Ziaji. Balsam posiada wygodne zamknięcie, można nawet nabyć taki balsam z pompką, co znacznie ułatwia użytkowanie:)
Jego ogromnym plusem jest intensywny, piękny zapach. Przez długi czas po rozsmarowaniu , wyczuwamy go jeszcze na swoim ciele. I tu przejdę do jego chyba jedynej wady-konsystencji. Jest gęstym i tłustym kremem przez co trzeba długo oczekiwać na całkowite wchłonięcie. Podobno poprawia koloryt skóry,ale mojej  pomóc może tylko słońce:) 
Koszt to około 11zł za 300 ml. 

Wnioski:Balsam pachnie pięknie, dobrze nawilża skórę, ale czas oczekiwania na wchłonięcie trochę trwa... :) Myślę jednak, że na lato, gdzie spora część ciała jest odkryta nadaje się idealnie, szczególnie, że to niewielki wydatek, a starcza na dosyć długo.


Ostatnim produktem do nawilżenia ciała z którego byłam i jestem najbardziej zadowolona to mleczko do ciała  marki Yves Rocher o zapachu kokosowym. Marka  dla wielu osób jeszcze nie znana, chociaż sieć sklepów rozbudowuje się coraz bardziej. Jeśli nie w sklepie lokalnym to można go nabyć w sklepie internetowym. Zamknięcie to nakrętka ,ale w sklepie można dokupić pompkę za 3zł, co ułatwia użytkowanie. Jest bardzo wydajny i delikatny. Łatwo rozprowadza się po ciele i ma idealną, nie za gęstą konsystencję. Zapach jest cudowny, delikatny i miły dla zmysłów. Pozostaje na ciele na bardzo długi czas. :) Wchłania się bardzo szybko . 
Koszt to około 20 zł za butelkę 400ml. 

Wnioski: Mleczko kokosowe do ciała daje skórze nawilżenie, delikatny trwały zapach. Skóra staję się miękka i gładka. Cena jest przystępna jak za tak wydajny balsam. Jest to to zdecydowanie mój faworyt <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz